O blogu

Początkowo strona powstała z myślą o studentach Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz kursantach z innych projektów. Z czasem postanowiłem rozszerzyć działalność bloga i skierować go do szerszego grona. Dlatego od grudnia 2018 roku strona zmieniła adres z www.AkademiaUTW.pl na www.AkademiaKomputera.pl .

Nowy format postanowiłem rozszerzyć o dodatkowe informacje, artykuły i wskazówki z zakresu ogólnie pojętych komputerów, wprowadzając nowe tematy, a usuwając już nieaktualne artykuły ze strony, które były pisane w starym formacie.

Czasem zdarza się tak, że podczas szkolenia nie ma możliwości zapisania pewnych informacji, co skutkuje tym, iż w zaciszu domowych pewne czynności jest trudno samemu powtórzyć. Czegoś brakuje lub po prostu coś na zajęciach umknęło i trudno samemu powtórzyć tę czynność. Aby ułatwić szybką powtórkę lub po prostu nauczyć się nowych zagadnień powstała właśnie ta strona.

Dedykuję ją wszystkim osobom, które mają chęć nauczenia się czegoś nowego lub rozszerzenia dotychczas posiadanej wiedzy. Nie zależnie w jakim jesteś wieku! Pamiętaj, na naukę nigdy nie jest za późno. Wystarczy tylko odrobina chęci i można działać!

Łukasz Smółka